Header Resmi
KURUMSAL
Hakkımızda

Isıtıcı ve pişirici ürün gruplarında uzmanlaşan 1972 yılında üretime başlayan ADİSEL, 40 yıldır devamlı büyüyerek gelişmekte ve Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapmaktadır. Pişirici ve ısıtıcı ürün grupları alanlarında üretim yapan ADİSEL, elektrikli ısıtıcı, mini ve tam boy fırın, set üstü ve ankastre ocak gibi pek çok üründen oluşan geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmayı amaçlamaktadır.

Üretimde kaliteyi ve müşteriye en kaliteli ürünü ulaştırmayı misyon edinmiş olan firmamızın tüm ürünleri CE belgelidir, ayrıca ürünlerimizin SGS ve TSE standartlarına uygunlukları dünyaca ünlü standart kuruluşları tarafından belgelenmiştir.

Uzman ekibiyle müşterilerine geniş zamanın ayrıldığı, en ince ayrıntısına kadar müşterilerinin sorularına net cevaplar alabildikleri, gerek kendine özgü havası, sıcak atmosferi ile örnek alınan bir ekol haline gelmiştir.

Dünyanın farklı coğrafi bölgelerinde , farklı tüketici ihtiyaçlarına tam cevap vermeyi ilke edinen, bir marka olan ADİSEL , ilerleyen yıllarda da istikrarlı büyümesini sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Ürünlerinde müşteri memnuniyetini esas alan kuruluşumuz bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir.


ADİSEL MADENİ EŞYA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:2 38070 Melikgazi/Kayseri/TÜRKİYE
Telefon : +90 352 322 21 88 (Pbx) Fax : +90 352 322 21 90 adisel@adisel.com.tr
Web tasarım medyatör